Rukometašice „Liburnija Opatije“ uvjerljivo pobijedile „Slogu“

Autor: Nikola Cvjetović 27.03.2023

Najraspoloženije Stefani Stakorić i Mirna Brusić

Opatija – Rukometašice „Liburnija Opatije“ uvjerljivo su u 18. kolu Druge lige – zapad pobijedile „Slogu“- 31:18. Na gostovanju u Svetoj Nedjelji Opatijke su već u 24. minuti povele s 12:6, a do kraja susreta tu su prednost spretno održavale i povećavale, iako su im se domaće igračice na početku drugog poluvremena u jednom trenutku približile na dva gola razlike (12:14).

Najraspoloženije u redovima opatijskih rukometašica bile su Stefani Stakorić i Mirna Brusić s po pet postignutih pogodaka.

Sloga - Liburnija - Opatija 18:31 (10:14)
Sveta Nedjelja. ŠSD OŠ Vladimira Deščaka. Suci: Anja Cestar (Cestica) i Anja Dominić (Varaždin).

Sloga: Grgec, Živko, Žerdin 6, Šalinović, Grgurić 3, Tesar 1, Perić 1, Crnčan, Krstanović 1, Bešlija, Kuhar, Karasman, Brdarić, Matijašić 2, Španić 2, Kontrec 2.

Liburnija Opatija: Jardas, Vlaše 3, Fućak 1, Hunčak 4, Šegota 4, Vivoda 2, Stefanović 2, Stakorić 5, Tipura 2, Markov, Brubnjak 1, Brusić 5, Lenac 2.