Treći susret Tomos Pod Učkun ove subote: vožnja, druženje i bogata tombola
Autor: Marin Aničić 17.09.2025

Organizatori su i ove godine pripremili bogat program i nagrade kako bi se svi sudionici i posjetitelji dobro zabavili.
Poljane – U subotu se održava Treći susret Tomos Pod Učkun, tradicionalno okupljanje ljubitelja legendarnog Tomos motocikla. Organizatori su i ove godine pripremili bogat program i nagrade kako bi se svi sudionici i posjetitelji dobro zabavili.
Okupljanje počinje u 8 sati u Pojanama na boćalištu, a polazak kolone predviđen je oko 9 – 9.30 sati. Ruta vožnje vodi iz Pojana prema Bregima gdje je predviđena marenda, zatim kroz Osojnicu i Zvoneće do lokala Črni Mačić, pa preko Kosova, Opatije i Lovranske Drage do Mošćenica gdje sudionike čeka kratka okrepa. Potom se vozi prema Brseču, a završno druženje uz piće planirano je u Gloriji u Iki, nakon čega slijedi povratak u Poljane.

Vrhunac dana bit će izvlačenje tombole i velika fešta po povratku u Pojane. Prva nagrada je legendarni Tomos Automatik u originalnom stanju, druga nagrada 100 eura u gotovini, a očekuje se i niz drugih iznenađenja.
Dosad je prijavljeno oko 60 sudionika, većinom iz Slovenije, a prijave su moguće sve do samog susreta – dovoljno je javiti se Robertu Pod Učkun ili putem Facebook stranice Tomos Pod Učkun.
Svi ljubitelji starih Tomosa i dobre zabave dobrodošli su da se pridruže ovoj suboti!





